Sklep z oświetleniem


Sklep z oświetleniem SU-MA od ponad 20 lat mieści się przy ulicy Siewnej 30 w Krakowie, gdzie również znajduje się zakład produkcyjny firmy. Dla klientów, którzy odwiedzają nasz salon z lampami przygotowaliśmy ekspozycje całego asortymentu opraw zewnętrznych. Do Państwa dyspozycji są nasi pracownicy, którzy doradzą oraz podpowiedzą, jaki model opraw wybrać.

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30 oraz w soboty od 9:00 do 14:00, dodatkowe informację o naszej lokalizacji znajdują się w zakładce kontakt.

W naszej ofercie znajdują się oprawy zarówno o wzornictwie klasycznym jak i nowoczesnym, spośród których znajdą Państwo m.in:

-kinkiety zewnętrzne

-lampy stojące

-latarnie i maszty oświetleniowe

-lampy wiszące i sufitowe

-oprawy najazdowe

-oprawy do zabudowy

Oświetlenie zewnętrzne domu to nie tylko wygląd samych lamp, ale przede wszystkim sposób, w jaki dana oprawa świeci.  Wszystkie produkty znajdujące się na wystawie w naszym sklepie stacjonarnym można włączyć i ocenić czy wybrany model ma odpowiednią dla Państwa potrzeb moc, barwę źródła światła oraz pozostałe parametry.

Duże znaczenie ma również jakość i trwałość materiałów z jakich wykonane są oprawy zewnętrzne, w naszej ofercie zdecydowana większość jest wykonana z wysokiej jakości aluminium, ewentualnie stali nierdzewnej.

Gdyby jednak wciąż po wizycie u nas w salonie mieli państwo problem z wyborem, to oferujemy możliwość wypożyczenia lamp i ich przymierzenia we własnym ogrodzie czy też innym miejscu ich przyszłego montażu.


Salon oświetleniowy Kraków