| Kod | BN-KW200 PIR |
| EAN | 5907632913737 |
| Kolor główny: | ciemny popiel / antracyt |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan (PC) biały |
| IP | 65 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Źródło światła/gwint | zintegrowane źródło światła LED |
| Moc | 18W |
| Zasilanie | 230V |
| Strumień świetlny | 1069 lm |
| Barwa światła: | 2700K, 3000K, 4000K (możliwość zmiany) |

Wskazówki bezpieczeństwa / Gwarancja

Beni BN-KW200 to kompaktowa kwadratowa plafoniera o wymiarach 20 x 20 cm i wysokości 6cm. Wykonana jest z trwałego, lakierowanego proszkowo aluminium w kolorze ciemnego popielu, uzupełnionego białym kloszem z poliwęglanu, który równomiernie rozprasza światło. Solidna konstrukcja oraz wysoka klasa szczelności IP65 zapewniają niezawodne i bezpieczne użytkowanie przez długi czas.
Lampa wyposażona jest w czujnik zmierzchowo-ruchowy o kącie detekcji 360 stopni i około 6 metrów odległości.
Wyposażona jest w zintegrowane źródło światła LED o mocy 18W i strumieniu świetlnym 1069 lumenów. Za pomocą przełącznika umieszczonego wewnątrz oprawy, użytkownik ma możliwość wyboru jednej z trzech barw światła:
2700K
3000K
4000K
rozwiązanie to pozwala na łatwe dostosowanie oświetlenia do potrzeb użytkownika.
Dzięki niewielkim rozmiarom, plafoniera doskonale sprawdzi się przy doświetlaniu tarasów, patio i stref wejściowych. Jej kompaktowa forma pasuje zarówno do budownictwa jednorodzinnego, jak i jako oświetlenie balkonów oraz loggii w nowoczesnych apartamentowcach.
Plafon Beni występuje również w wersji bez czujnika oraz wersji okrągłej.