| Kod | M2400 |
| EAN | 5907632913720 |
| Kolor główny: | ciemny popiel / antracyt |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan (PC) |
| IP | 65 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 7,1 cm |
| Źródło światła/gwint | zintegrowane źródło światła LED |
| Moc | 6W |
| Zasilanie | 230V |
| Barwa światła: | 3000K, 4500K, 6500K (możliwość zmiany) |

Wskazówki bezpieczeństwa / Gwarancja
MUR-LED M2400 to nowoczesna i energooszczędna lampa, idealna do montażu na niskich wysokościach elewacji budynków, murkach i ogrodzeniach. Świetnie sprawdza się do podświetlania schodów wykonanych z kostki brukowej, drewna czy betonu (wymaga wcześniejszego przygotowania otworów na puszkę montażową).
Lampa wyposażona jest w wbudowany moduł LED o mocy 6W, oraz strumieniu świetlnym 310 lm, który został zaprojektowany tak, aby efektywnie oświetlać powierzchnię pod lampą. Barwę światła można zmieniać za pomocą przełącznika znajdującego się wewnątrz oprawy, do wyboru barwa 3000K, 4500K oraz 6500K.
Obudowa lampy wykonana jest z aluminium pokrytego wysokiej jakości lakierem proszkowym w kolorze ciemnego popielu, a mleczny klosz, który chroni wbudowane źródło światła z wykonany jest z poliweglanu. Wykorzystane materiały oraz wysoki stopień ochrony IP65 zapewniają trwałość i niezawodność w trudnych warunkach atmosferycznych.
Lampa dostępna jest również w dwóch mniejszych wersjach: prostokątnej MUR-LED M2031 o mocy 4W oraz kwadratowej MUR-LED M2029 o mocy 1,5W.