| Kod | UR-4500 |
| EAN | 5907632913867 |
| Informacje | - koszt wysyłki jednej sztuki na terenie Polski to 100 zł - koszt wysyłki dwóch lub więcej sztuk wyceniany jest indywidualnie |
| Kolor główny: | ciemny popiel / antracyt |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Materiał słupa | stal ocynkowana |
| Materiał klosza | poliwęglan (PC) biały |
| IP | 65 |
| IK | 08 |
| Wysokość: | 447 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Źródło światła/gwint | zintegrowane źródło światła LED |
| Moc | 60W |
| Zasilanie | 230V |
| Strumień świetlny | 6320 lm |
| Barwa światła: | 4000K |

Wskazówki bezpieczeństwa / Gwarancja
Oprawa parkowa Uran UR-4500 to rozwiązanie, które łączy w sobie nowoczesny design, potężną wydajność świetlną oraz ponadprzeciętną odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. To doskonała inwestycja w bezpieczeństwo, widoczność i estetykę każdego terenu. Latarnia o wysokości 447 cm i średnicy 48 cm to dominujący, ale pełen gracji element małej architektury.
Nasza latarnia została zaprojektowana z myślą o bezawaryjnej pracy przez długie lata w zmiennych polskich warunkach klimatycznych. Wbudowane, energooszczędne źródło światła LED o mocy 60W generuje strumień świetlny na poziomie aż 6320 lumenów. Neutralna barwa światła (4000K) jest najbardziej optymalna do przestrzeni zewnętrznych – nie męczy wzroku, doskonale oddaje rzeczywiste kolory otoczenia i zapewnia maksymalną widoczność po zmroku, drastycznie podnosząc poczucie bezpieczeństwa.
Solidny słup wykonany ze stali ocynkowanej w połączeniu z aluminiową obudową gwarantują pełną odporność na rdzę i korozję. Mlecznobiały klosz nie tylko doskonale, równomiernie rozprasza światło (zapobiegając efektowi olśnienia), ale jest też wyjątkowo trwały i odporny na promieniowanie UV (nie żółknie z czasem). Oprawa jest całkowicie pyłoszczelna i odporna na strugi wody z każdego kierunku (IP65). Wysoki stopień ochrony przed uderzeniami (IK08) sprawia, że Uran UR-3300 świetnie radzi sobie w przestrzeniach publicznych, wykazując się dużą odpornością na akty wandalizmu.
Matowe wykończenie w uniwersalnym, eleganckim kolorze ciemnego popielu (antracyt) sprawia, że model ten idealnie wpisuje się w nowoczesną architekturę osiedli mieszkaniowych, placów, a także prestiżowych posesji prywatnych.
Idealne zastosowanie dla modelu Uran UR-4500:
- Parki, skwery i tereny rekreacyjne
- Promenady, bulwary i ścieżki rowerowe
- Drogi dojazdowe, parkingi i place przed obiektami komercyjnymi
- Nowoczesne osiedla mieszkaniowe
- Rozległe ogrody i tereny wokół rezydencji
MONTAŻ:
Słup należy mocować do utwardzonej powierzchni, można do tego wykorzystać:
WYSYŁKA:
Z uwagi na ponadgabarytowy rozmiar paczki, nie pokrywamy kosztów transportu masztu bez względu na wartość zamówienia.
Koszt wysyłki jest wyceniany indywidualnie w zależności od adresu dostawy i liczby zamówionych opraw.