| Kod | UR-HEAD |
| EAN | 5907632913843 |
| Kolor główny: | ciemny popiel / antracyt |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan (PC) biały |
| IP | 65 |
| IK | 08 |
| Wysokość | 55,4 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Źródło światła/gwint | zintegrowane źródło światła LED |
| Moc | 60W |
| Zasilanie | 230V |
| Strumień świetlny | 6320 lm |
| Barwa światła: | 4000K |

Wskazówki bezpieczeństwa / Gwarancja
Oprawa parkowa Uran UR-3300 to rozwiązanie, które łączy w sobie nowoczesny design, potężną wydajność świetlną oraz ponadprzeciętną odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. To doskonała inwestycja w bezpieczeństwo, widoczność i estetykę każdego terenu.
Wbudowane, energooszczędne źródło światła LED o mocy 60W generuje strumień świetlny na poziomie aż 6320 lumenów. Neutralna barwa światła (4000K) jest najbardziej optymalna do przestrzeni zewnętrznych – nie męczy wzroku, doskonale oddaje rzeczywiste kolory otoczenia i zapewnia maksymalną widoczność po zmroku, drastycznie podnosząc poczucie bezpieczeństwa.
Mlecznobiały klosz nie tylko doskonale, równomiernie rozprasza światło (zapobiegając efektowi olśnienia), ale jest też wyjątkowo trwały i odporny na promieniowanie UV (nie żółknie z czasem). Oprawa jest całkowicie pyłoszczelna i odporna na strugi wody z każdego kierunku (IP65). Wysoki stopień ochrony przed uderzeniami (IK08) sprawia, że Uran UR-3300 świetnie radzi sobie w przestrzeniach publicznych, wykazując się dużą odpornością na akty wandalizmu.
Matowe wykończenie w uniwersalnym, eleganckim kolorze ciemnego popielu (antracyt) sprawia, że model ten idealnie wpisuje się w nowoczesną architekturę osiedli mieszkaniowych, placów, a także prestiżowych posesji prywatnych.
Idealne zastosowanie dla modelu Uran UR-3300:
- Parki, skwery i tereny rekreacyjne
- Promenady, bulwary i ścieżki rowerowe
- Drogi dojazdowe, parkingi i place przed obiektami komercyjnymi
- Nowoczesne osiedla mieszkaniowe
- Rozległe ogrody i tereny wokół rezydencji
Lampa należy zamontować na wcześniej przygotowanym słupie o średnicy zewnętrznej 60 mm.