| Kod | RN20-KPIR |
| EAN | 5907632913232 |
| Kolor główny: | ciemny popiel / antracyt |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Materiał klosza | szkło przeźroczyste |
| IP | 65 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 10,8 cm |
| Źródło światła/gwint | zintegrowane źródło światła LED |
| Moc | 21W |
| Zasilanie | 230V |
| Strumień świetlny | 1710 lm |
| Barwa światła: | 3000K, 3500K, 4000K (możliwość zmiany) |

Wskazówki bezpieczeństwa / Gwarancja

Oprawa ta obok większego oraz mocniejszego modelu z tej samej serii (RN-KPIR) jest świetnym uzupełnieniem oświetlenia elewacji budynku. Mniejszy rozmiar lampy świetnie sprawdzi się nad drzwiami wejściowymi lub wzdłuż ciągów komunikacyjnych z powodzeniem oświetli również wjazd do garażu.
Zastosowany w lampie czujnik zmierzchowo-ruchowy działa w promieniu 10 metrów i o kącie detekcji 120 stopni. Czujnik posiada funkcje regulacji natężenia światła potrzebnego do jego uruchomienia, a także ustawienie czasu świecenia lampy po wykryciu ruchu.
Źródłem światła jest wbudowany układ LED o mocy 21W, strumieniu świetlnym 1710lm oraz zmiennej barwie światła ustawianej specjalnym suwakiem pomiędzy 3000 K, 3500 K, 4000 K..
Lampa została wykonana z lakierowanego proszkowo na kolor ciemny popiel aluminium oraz posiada szklany klosz chroniący źródło światła, zastosowane materiały zabezpieczają oprawę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zapewniają doskonały wygląd przez wiele lat.
W serii REN dostępny jest również większy kinkiet, który świetnie sprawdzi się nad wjazdem do garażu RN-KPIR.