| Kod | 91065L-750 BL |
| EAN | 5907632913638 |
| Kolor główny: | czarny |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Materiał klosza | poliwęglan (PC) |
| IP | 44 |
| Wysokość | 75 cm |
| Średnica | 11,4 cm |
| Źródło światła/gwint | żarówka E27 |
| Moc | 1 x max 60W |
| Zasilanie | 230V |
| Barwa światła: | zależna od zastosowanej żarówki |

Wskazówki bezpieczeństwa / Gwarancja
Słupek ogrodowy z serii JOY o wysokości 75 cm to lampa wykonana ze stali nierdzewnej i lakierowana na kolor czarny. Zapewnia to nie tylko nowoczesny wygląd, ale także doskonałą ochronę przed korozją. Pod przezroczystym kloszem z wytrzymałego poliwęglanu znajduje się dekoracyjny raster. Jego zadaniem jest kierowanie strumienia światła, jednocześnie eliminując nieprzyjemny efekt olśnienia.
Dzięki zastosowaniu uniwersalnego gwintu E27, istnieje pełna swoboda w doborze źródła światła. Samemu można zdecydować, jaka barwa światła i moc jest odpowiednia.
Dzięki swojej smukłej sylwetce i wysokości 75 cm, lampa jest niezwykle uniwersalna. Oto sugerowane miejsca zastosowania:
- Ścieżki i alejki ogrodowe: Wyznacza bezpieczną drogę po zmroku, tworząc przy tym przytulną atmosferę
- Podjazdy i strefy wejściowe
- Tarasy i patia
- Rabaty kwiatowe i skalniaki
W serii Joy znajduje się również lampa o wysokości 50cm oraz kinkiet. Wszystkie lampy Joy występują zarówno w kolorze czarnym jak i w barwie stali nierdzewnej.
MONTAŻ:
Przy montażu tej lampy w terenie nieutwardzonym jak np. trawnik, polecamy użycie:
-fundamentu mini lub
-fundamentu małego lub